Vaizdo ir garso technikos servisas
„AG Service“ yra vienas didžiausių audio bei video technikos serviso centrų Lietuvoje. Įmonė yra sudariusi aukščiausio lygmens partnerystės sutartis su didžiausiais garso ir vaizdo prietaisų gamintojais. Technikos garantinis remontas atliekamas pagal tiesioginių kontraktų su gamintojais nurodytus reikalavimus ir sąlygas. Įmonė kontroliuoja paslaugų kokybę ir siekia suteikti patikimą aptarnavimą klientams, todėl įmonės specialsitai yra nuolat mokomi, atestuojami suteikiant sertifikatus patvirtinančius jų kompetenciją.

Vaizdo technikos remontas
Vaizdo technikos remontasĮmonė pagal tiesiogines sutartis su gamintojais atlieka vaizdo technikos garanatinį ir negarantinį remontą. „AG Service” įsigyja tik originalias detales ir techninę dokumentaciją, todėl darbai atliekami operatyviai garantuojant aukštą paslaugų kokybę bei suteikiant garantiją. Užsienio gamintojų mokymai ir sertifikavimo procedūros užtikrina įmonės darbuotojų pastovų kvalifikacijos kėlimą. Bendrovės serviso centruose įdiegtos modernios informacinės sistemos leidžia lengvai valdyti žinias, todėl rinkoje atsiradus naujai technikai, mūsų specialistai apie ją sužino pirmieji.
Garso technikos remontas
Garso technikos remontasĮmonė atlieka garso technikos garantinį ir negarantinį remontą. Remontuojami audio CD grotuvai, audio mini centrai, stiprintuvai bei garsiakalbiai. Remontus atlieka patyrę kvalifikuoti specialistai, kurie žinių semiasi iš užsienio gamintojų.
Technikos veikimo ekspertizės
Technikos veikimo ekspertizėsUAB „AG Service“ ekspertų patirtis ir kompetencija leidžia diagnozuoti sudėtingus gedimus, atlikti pripažintas įvairių gedimų ekspertizes.
Negarantinis remontas
Negarantinis remontasPasibaigus vaizdo ir garso technikos garantiniam laikotarpiui, klientai gali remontuoti techniką savo lėšomis. Visiems negarantinio taisymo darbams suteikiama garantija, todėl klientai remontuojantys techniką UAB „AG Service" įmonėje yra užtikrinti kokybišku bei patikimu aptarnavimu.

Taip pat klientų patogumui, įmonės meistrai gali būti kviečiami į namus. Užtikrinant patikimumą, kvalifikuoti specialistai dėvi „AG Service” logotipu pažymėtomis aprangomis bei turi darbuotojo pažymėjimus su nuotraukomis, patvirtinančius jų tapatybę.

TV pastatymas, prijungimas, suderinimas
TV pastatymas, prijungimas, suderinimas„AG Service” siekdama plėsti paslaugų asortimentą, namų vartotojams siūlo vaizdo ir garso technikos pastatymo arba pakabinimo, sujungimo ir suderinimo paslaugas.
Neretai pirkėjams, įsigijusiems naują modernų LCD televiziorių, yra sudėtinga jį suderinti analoginės arba skaitmenės DVB-T/DVB-C transliacijos priėmimui. Taip pat klientams gali iškilti sunkumų norint elektroninį prietaisą pakabinti ant sienos. Visas šias užsakovų problemas padės išspręsti „AG Service” meistrai atvykę į kliento namus.
Meistrą išsikviesti į namus galima nemokamu numeriu 8-800 -77577.
Paslaugos teikiamos Vilniaus ir Kauno miestuose.
Automobilinės garso technikos remontas
Automobilinės garso technikos remontas„AG Service” specialistai taiso automobilinę garso techniką: garso stiprintuvus, CD ir DVD grotuvus bei magnetolas.

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai