Kitos paslaugos
„AG Service” teikia ne tik buitinės technikos ir elektronikos remonto bei priežiūros darbus, tačiau ir kitas paslaugas namų vartotojams bei verslo partneriams. Įmonė prekiauja buitinės, garso ir vaizdo technikos atsarginėmis detalėmis. Prekiaujama tų gamintojų detalėmis, su kuriais bendrovė yra pasirašiusi tiesioginio bendradarbiavimo sutartis (sąrašą galite rasti skiltyje „Prekiniai ženklai”).

„AG Service” taip pat teikia tarpines serviso paslaugas užsienio partneriams, kai technika Lietuvoje neremontuojama ir siunčiama į užsienio serviso centrus Švedijoje, Estijoje ir kt. Įmonė organziuoja technikos surinkimą iš klientų bei logistikos priežiūrą.
Prekyba atsarginėmis detalėmis
Prekyba atsarginėmis detalėmisPrekyba buitinės technikos, video ir audio technikos atsarginėmis detalėmis. Prekiaujama tik originaliomis dalimis, gaunamomis pagal tiesioginę atstovavimo sutartį su gamintoju.
Nikon surinkimo punktas
Nikon surinkimo punktas„AG Service“ klientams teikia garantinės ir negarantinės NIKON foto technikos surinkimo paslaugas Lietuvoje. NIKON foto technika, pagal tiesioginius įmonės sutarties su NIKON reikalavimus ir sąlygas, surenkama „AG Service“ patalpose Vilniuje. Sukaupta technika siunčiama į specializuotus serviso centrus užsienyje. Vėliau sutaisyti prietaisai persiunčiami į Lietuvą ir grąžinami klientams.


Taikos g. 259, LT-05214, Vilnius
Tel. +370 5 2300363 , +370 5 2761682
GSM: +370 676 22886
Fax.: +370 5 2300364
El.paštas: vilnius@agservice.lt
.

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai