Paslaugos
DAUGIAU APTARNAVIMO PUNKTŲ, DAGIAU PASLAUGŲ, DAUGIAU KOMPETENCIJŲ!

Reaguodami į dinamišką rinką, smalsų, išmanų klientą, stengiamės neatsilikti ir pasiūlyti platesnį paslaugų spektrą, nei iki šiol.

Tampame labiau pasiekiami klientui. Topo centro parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje atidarėme AG Service paslaugų centrus. Parduotuvėse Jus pasitiks mūsų meistras, priims, apžiūrės prietaisą, kai kurias paslaugas suteiks nedelsiant. Dabar galite rinktis ne tik kuriuo adresu mus pasiekti (vykti į servisą ar parduotuvę), bet ir kuriuo laiku (serviso ar parduotuvės darbo laiku).

Pirkote kompiuterį, planšetę ar telefoną? Prireikė įdiegti, sukonfiguruoti programas ar prijungti kartu įsigytus priedus? Reikia užklijuoti telefonui apsauginę plėvelę ar perkelti duomenis? Prieikite prie AG Service paslaugų stalelio ir meistras nedelsiant atliks visus šiuos darbus.

Suskilo išmanaus telefono ekranas? Ne tik pakeisime skilusį ekraną, bet ir pasiūlysime apsauga nuo pakartotino skilimo.

Reikia pajungti nupirktą skalbyklę, džiovyklę, viryklę ar kitą techniką? Pakabinti ir suderinti televizorių, audio aparatūrą? Nuo šiol šių paslaugų kainodara ir pasiūla ypač aiški. Mes nesakome, jog meistras atvyks, įvertins ir tik tuomet pasakys kiek kainuos prietaiso pajungimas. Mes iškart pasakome paslaugos kainą ir paaiškiname kokius darbus atliksime.

Kompiuterių komponentų keitimas, programų diegimas, duomenų išsaugojimas, namų tinklo išvedžiojimas, namų IT įrenginių apjungimas ir suderinimas - tai standartinės mūsų paslaugos, kurias teikiame išmaniesiems namams ir jų savininkams. Galime Jūsų namuose įdiegti išmanių namų įrangą. Įsivaizduokite, kad Jūsų namuose apšvietimas gali būti valdomas Jūsų išmaniuoju telefonu… iš bet kurio pasaulio krašto. Įsivaizduokite, kad prieš grįžtant namo galite nustatyti pageidaujamą patalpos temperatūrą. Įsivaizduokite, kad gaunate SMS iškart, jeigu namuose užfiksuojamas gaisras, vandens nuotekis, įsilaužimas ar judesys. Įsivaizduokite, kad savo namus galite stebėti vaizdo sistemos pagalba bet kur ir bet kada. Ir pagaliau įsivaizduokite, kad visos šios sistemos gali veikti kartu, priklausomai viena nuo kitos taip, kaip nustatysime (pavyzdžiui suveikus judesio davikliui įjungti video kamerą, apšvietimą ir parašyti SMS). Įsivaizduokite… , o gal tiesiog įsigykite ir ne tik stebinkite išmanumu savo draugus, bet ir mėgaukitės išmanių namų teikiamomis galimybėmis. Valdykite namus savo telefonu!

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai