Naujienos
2009-01-06
„AG Service“ metus pradeda pristatydami naują paslaugą
Viena didžiausių serviso paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje UAB „AG Service“ 2009 m. pradeda pristatydami naują paslaugą Lietuvos gyventojams – negarantinis ir pogarantinis prietaisų servisas.

UAB „AG Service“ iki šiol teikė tik verslui skirtas centralizuotas technologines paslaugas, apimančias informacinių technologijų, telekomunikacijų diegimą ir aptarnavimą. Taip pat veikė kaip didžiausių buitinės technikos gamintojų atestuotas servisas, teikiantis garantinį aptarnavimą. Nuo šiol paslaugų spektras išsiplečia ir kokybiškas prietaisų remontas taps prieinamas ir paprastam vartotojui.
„Stebėjome situaciją technikos serviso rinkoje ir nusprendėme, kad dabar yra pats geriausias laikas pasiūlyti savo paslaugas namų vartotojams, - kalbėjo „AG Service“ direktorius Eimundas Mačiulis. – Lietuvoje nėra aukšto lygio atestuotų technikos servisų, kurie teiktų kokybiškas paslaugas pavieniams gyventojams, todėl mes, turėdami ne tik patirties, bet ir aukšto lygio darbuotojus, nusprendėme teikti šią naują paslaugą.“
„AG Service“, turėdama galimybę tiesiai iš gamintojų gauti detales, gali užtikrinti, kad remontas bus atliktas kokybiškai. Negarantiniam ir pogarantiniam aptarnavimui yra teikiama garantija.
Siekiant užtikrinti aptarnavimo kokybę, įmonė yra įdiegusi nemokamą klientų liniją bei pokalbių programą „Skype“.


Apie įmonę:

UAB „AG Service“ yra viena didžiausių serviso paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. 2008 m. bendrovės pajamos sudarė 15 mln. litų. „AG Service“ atstovybės yra visuose šalies miestuose, o juose dirba 80 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Įmonė yra oficialus didžiausių buities technikos ir elektronikos gamintojų „Beko“, „Blomberg“, „Gorenje“, „Samsung“, „LG“, „Nikon“ atestuotas servisas.

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai